Италія, Неаполітанська затока

Давно мріяли побувати у цьому регіоні і, нарешті, ми зробили це!

Маршрут, здавалося б, досить простий, його можна було б об’їхати і на машині, але дуже хотілося подивитися всі красиві місця з моря. Отже, нитка маршруту: Неаполь, Салерно, Позітано, острів Іскія, острів Прочіда, острів Капрі, Сорренто, Амальфі, Равелло, Помпеї. Неаполь нас приємно здивував – це дуже цікаве портове місто: красива архітектура, безліч базилік і пам’ятників.

Вразили

Катакомби Сан-Дженнаро

Катакомби Сан-Дженнаро чи катакомби Святого Януарія, також відомі, як катакомби Неаполя

Також вразила станція метро «Толедо» («Toledo») неапольського метрополітену, визнана найкрасивішою в світі, за версією агенції CNN.

Побували на фабриці з виробництва рукавичок для елітних брендів.

Морська частина дуже вразила. Позітано – гарне і цікаве містечко, яке розкинулося на схилах гори, з моря виглядає шалено красиво. Місто невелике і затишне, на кожному кроці галереї сучасного мистецтва, багато туристів, ресторани переповнені.

Марини в Позітано немає, тому стоянка тільки на буях, досить сильно гойдало, для непідготовлених це було випробуванням.

Далі влаштували днювання на о. Іскія і просто ну дуже класно провели час! Величний Арагонський замок, термальні парки Негомбо і Сади Посейдона – блаженство і релакс! Сади Ла Мортелл, шикарні панорами і вишукані ресторани в містечках Форіо і на півдні острова Сант Анджело – вразили всіх.

Далі було купання в знаменитій бухті на о. Прочіда, де знімали багато знаменитих фільмів, наприклад «Талановитий містер Ріплі».

Дуже хотіли потрапити на Капрі. Але, на жаль, тільки 2 наші човни змогли потрапити туди, а інші обійшли навколо острова, острів з моря дуже красивий, і, не знайшовши безпечного місця для ночівлі (вітер і хвиля внесли корективи), вирішили піти в сторону Сорренто і не пошкодували!. Сорренто, розташований на 50-метровій терасі, що круто обривається до моря – дуже вразило. Саме містечко – багате на пам’ятки архітектури, миле і живе. Далі Амальфі, Равелло, Помпеі і дуже дуже багато вражень. Цей маршрут завжди буде займати особливе місце у наших серцях! Приєднуйтесь до наших подорожей – Вам сподобається!))

Залишити коментар