Хорватія

Чому обирають яхтинг в Хорватії?

Подорож на яхтах в Хорватії – це незабутня пригода, в якій ви насолодитеся красою Адріатичного моря, чудовим ароматом сосен і неймовірними пейзажами. Серед химерних скелястих берегів, на яких розташувалися хвойні ліси, сховалися затишні бухти і чарівні гроти. Найчистіші галькові і кам’янисті пляжі вражають уяви і мають у своєму розпорядженні до приємного відпочинку.

Яхтинг в Хорватії – відпочинок серед химерних пейзажів

Подорож на яхтах в Хорватії викличе тільки найкращі враження. Ви любите спокій або мрієте про активний морський круїз? А може, ви любите колекціонувати старожитності і вивчати пам’ятки? Тут ви знайдете заняття до душі, а також нові захоплення. Ви зможете побувати в затишних рибальських селах і містечках біля моря, прогулятися по курортним центрам із жвавими вулицями і великою кількістю ресторанів, або позасмагати на сонячних і найчистіших пляжах.

У цій країні подорожі під вітрилами займають особливе місце. Адже Адріатика вважається найбільш комфортним середовищем для яхтсменів і для тих, хто хоче дослідити морське узбережжя і дізнаватися Хорватію з нового боку.

Це неймовірне місце, де кожен куточок насичений історією. Тут панує гармонія, краса і особлива атмосфера. Вас чекають нові відкриття, прекрасний відпочинок і незабутні пригоди.

Яхтові маршрути по Хорватії

Серпень

Аромати Хорватії!

від€790€590
7 Днів
Дати : 15 - 22 серпень 2020
Ми пропонуємо захоплююче, насичене враженнями і активностями, яхтову подорож по барвистим островам Хорватії.
0