Сейшели

Чому обирають яхтинг на Сейшельских островах?

Унікальна природа, пляжі з унікальним кораловим пилом, бірюзова вода і
незаймана природа … Яхтинг на Сейшельських островах – це подорож в справжній рай на землі, який дарує масу неймовірних емоцій. На цих численних острівцях прекрасно все – починаючи від чудових пейзажів і закінчуючи різноманітністю можливостей для відпочинку.

Подорож на яхтах на Сейшелах – відпочинок в розкішній красі

Вибираючи Сейшельські острови, ви поринете в світ краси, автентичності, унікальних природних пам’яток і спокійного відпочинку. Тут величезні найчистіші пляжі, які розтягуються на кілометри і ховаються в тіні химерних скель. На острівцях мирно живуть краби і черепахи, а гектари джунглів дозволяють поринути в світ дикої природи. Під час яхтових подорожей ви будете досліджувати острова, відпочивати, розважатися і станете частиною численних пригод. Ви зможете взяти участь в рибалці, досліджувати унікальний світ природи або просто відпочивати. Особливо цікавим є і дайвінг, завдяки якому можна побачити фантастичні водні пейзажі і химерних мешканців. Кожен острів на Сейшелах – це неймовірної краси місцевість, яка зберегла автентичність природи. Ви побачите всю цю красу своїми очима, побуваєте на найкращих пляжах і отримаєте масу приємних емоцій. Яхтинг на Сейшельських островах – це подорож в рай, спогади про який залишаться надовго.

Яхтові маршрути по Сейшельским островам

Травень

Сейшельський архіпелаг – Райські острови!

від€1,290€990
8 Дн
Дати : 4 - 11 травня 2020
Сейшельський архіпелаг - це сотні гранітних і коралових острівців, які є найдавнішими в світі. Білосніжні пляжі, багатий підводний світ, рідкісні птахи, колонії черепах, тропічні заповідники, […]
0