Таїланд

Чому обирають яхтинг в Таїланді?

Неймовірне поєднання унікальної природи, буддистської культури і сучасного ритму життя приваблюють багатьох туристів. Яхтинг в Таїланді – це можливість насолодитися чудовою красою і стати учасником незабутніх пригод. Подорожуючи на яхті, ви побуваєте на райських островах, позасмагаєте на найчистіших пляжах і різноманітите відпочинок.

Подорож на яхтах в Таїланді – кращий спосіб отримати яскраві враження

Таїланд приваблює туристів. Ця країна сповнена сюрпризами, вражає чудовою природою і стародавніми культурними традиціями. Багаті пейзажі прекрасно доповнюються пам’ятками. Подорожуючи на яхтах, ви побачите скельні острови неймовірних форм, побуваєте на білосніжних пляжах, викупаєтеся в теплому морі. Андаманское море з його різноманітними химерними острівцями стане чудовим місцем для яхтових прогулянок. Сіамський затоку познайомить вас з історичними пам’ятками країни. Острів Пхукет з його комфортабельними затоками приваблює туристів своїми фантастичними пейзажами, а візитною карткою Таїланду давно стали острова Джеймса Бонда Кхао Пінг Кан і КоТапу, з химерними бухтами. Тут багато варіантів для розваг. Ви можете зайнятися дайвінгом, риболовлею, відвідувати визначні місця, засмагати на узбережжі. Яхтинг в Таїланді – це захоплююча пригода, що дарує можливість відмінно відпочити, а також насолодитися красою і екзотикою унікального куточка планети.

Яхтові маршрути Таїланду

Грудень

Інший Таїланд – магічний Таїланд

від€1,600€1,290
8 Днів
Дати : 1 - 8 грудня 2019
Запрошуємо вас до подорожі на катамаранах до Таїланду - це магічна можливість побачити ще один Таїланд: неймовірні пейзажі, лагуни, печери, гроти, білі піщані пляжі, красиві […]
0